Duben 2010

I love life because what more is there.

27. dubna 2010 v 17:25 | Catrine |  Novinové útržky
avatar19
Rozhodla jsem se s Vámi podělit o takovou malou úvahu, ach ano, je tu další. Začala jsem tomu říkat think no think, no, radši na to nic neříkejte.
Často vídám články o divnosti autorky, o nespravedlivém světě a poslední dobou také o té úžasné věci zvané Facebook. Někdo ho zbožňuje, je na něm závislí, někdo ho neanáší a opovrhuje jím. Ale všichni o něm slyšeli, všichni ví co to je a přesto, že ho nemají rádi se o něm zmiňují. Tohle byla zase jedna z mých zbloudilých myšlenek.
Ale když už jsme u Facebooku, já osobně na něm nejsem nijak závislá, ale ani jím neopovrhuji. Myslím si, že je to skvělá věc pro spojení s lidmi, které nechceme stratit, i když už se nescházíme. Pamatuju si, že jednou na dějáků jsme si řekli jeho přesný překlad a pokusili se vymyslet, jak bychom mu říkali v češtině. (já vím, je to divné) Nikomu z nás se nepodařilo nic vymyslet, ale některé návrhy vážně stály za to.
Tuto sobotu jsme se s mamkou a bratrem vypravili do skvělého nákupního centra Arkády. Původně sice vůbec nebylo v plánu něco nakupovat, ale když člověk jako já prochází obchody, nenechá ho to chladným. Nuže, nakonec to dopadlo tak, že jsem si domu odnášela dvoje botičky, se kterými jsem maximálně spokojená!

Iyaz - Replay

22. dubna 2010 v 19:36 | Catrine |  Music

Jay Sean ft. Lil Wayne - Down

10. dubna 2010 v 21:43 | Catrine |  Music

You want the truth?!

10. dubna 2010 v 18:37 | Catrine |  Novinové útržky
avatar14
Dneska bych měla být šťastná, jsme přebornice Prahy, je u nás ségra, ale život je pes a dokazuje to jak nejlíp dovede. V týmu je nás šestnáct, a věděli jsme, že nás rozdělí do dvou týmů, ale že by byla takhle krutá, to nás nenapadlo.
Na volejbal jsem začala chodit se svojí nejlepší kamarádkou a jeden z důvodů je i to, že jsme chtěli být spolu. Dneska jsme šli všichni do restaurace, oslavovat a trenérka nám při té příležitosti rozdalo rozdělení týmu. No, nejsme spolu a nejenom my, prostě, to nedopadlo moc dobře, pro většinu z týmu.
Já vím, že kvůli tomu se nehroutí svět a že je docela dost přeháním, ale chtěla jsem to ze sebe dostat a rodiče to prostě nechápou.

Vaše smutná
Catrine

I like stamps

9. dubna 2010 v 21:09 | Catrine |  News
avatar13
Tak, právě jsem si do menu přidala devět "známek". Nějak jsem na to začala ujíždět, ale oni jsou některý tak hezký, tomu nelze odolat! Ale řeknu vám, sehnat stampku "I like Twilight" byl docela záhul, většinou jsem nacházela spíš ty anti a ty jsem doopravdy nechtěla! x)

Edit: Našla jsem ještě dvě krásný "známky" NANA a Death Note, takže jsem je přidala.

I understand you, but...

9. dubna 2010 v 16:52 | Catrine |  Novinové útržky
avatar16
Poslední školní den v tomto týdnu zamnou. Právě jsem se vrátila od kamarádky, největší legrace, přes Skype jsme si volali s kámošem, kterej se rozhodl okomentovat každou fotku, kterou jsme pořídili, no aspoň je všechny chválil!
Tak mě napadá, že tenhle víkend nebudu dělat nic jinýho než se učit, což je docela smůla, protože se vrátila ségra z Anglie (je tam na univerzitě). Toho učení je prostě nějak moc a já vážně nevim, kdy se to mám všechno naučit, budu muset začít už dneska, chjo.
Zítra je poslední volejbalový turnaj sezóny a my si jdeme pro zlato, hrozně se na tu medajli těšim! Mám dost medejlí, ale žádnou zlatou a baratr se mi za to furt posmívá, sprosťák. Aby jste rozuměli, on má plnej pokoj pohárů medejlí a většina jich je zlatejch, comž mě sice vytáčí, ale zároveň mu to přeju. Jo vim, jsem komplikovanej člověk!

Not again

5. dubna 2010 v 12:37 | Catrine |  Novinové útržky
avatar10
Já vím lidičky, dlužím Vám omluvu, nic jsem sem nenapsala pěkně dlouho! 
Velikonoce jsou hold Velikonoce (mimochodem, podle mě je to úplně blbej svátek) a u nás spali holky. Máme takovou tradici, každoročně u nás přespí a potom hurá na matějskou! Letos to bylo úplně skvělí, byli jsme tam i s klukama a šli jsme snad na všechny hrozný atrakce. Bylo mi pak pěkně blbě, ale stálo to za to, kluci nám pak vystřelili pár růží, bylo to od nich fakt pěkný!Jinak jsme udělali snad milion fotek od bláznivejch až po mírně profesionální (dobře, dělám si legraci!)
Nuže, teď se musím jít učit, blíží se čtvtletí a na gymplu je to v tomhle období záhul!