I love life because what more is there.

27. dubna 2010 v 17:25 | Catrine |  Novinové útržky
avatar19
Rozhodla jsem se s Vámi podělit o takovou malou úvahu, ach ano, je tu další. Začala jsem tomu říkat think no think, no, radši na to nic neříkejte.
Často vídám články o divnosti autorky, o nespravedlivém světě a poslední dobou také o té úžasné věci zvané Facebook. Někdo ho zbožňuje, je na něm závislí, někdo ho neanáší a opovrhuje jím. Ale všichni o něm slyšeli, všichni ví co to je a přesto, že ho nemají rádi se o něm zmiňují. Tohle byla zase jedna z mých zbloudilých myšlenek.
Ale když už jsme u Facebooku, já osobně na něm nejsem nijak závislá, ale ani jím neopovrhuji. Myslím si, že je to skvělá věc pro spojení s lidmi, které nechceme stratit, i když už se nescházíme. Pamatuju si, že jednou na dějáků jsme si řekli jeho přesný překlad a pokusili se vymyslet, jak bychom mu říkali v češtině. (já vím, je to divné) Nikomu z nás se nepodařilo nic vymyslet, ale některé návrhy vážně stály za to.
Tuto sobotu jsme se s mamkou a bratrem vypravili do skvělého nákupního centra Arkády. Původně sice vůbec nebylo v plánu něco nakupovat, ale když člověk jako já prochází obchody, nenechá ho to chladným. Nuže, nakonec to dopadlo tak, že jsem si domu odnášela dvoje botičky, se kterými jsem maximálně spokojená!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikol Nikol | Web | 5. května 2010 v 13:40 | Reagovat

Pěkný botky, ty pravý jsou úžasný ^^
Český název pro facebook? Kniha xichtů, ne? xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama