Mata ashita no Hero’s Come Back

11. srpna 2010 v 17:44 | Catrine |  Novinové útržky
avatar49
Po dlouhé době jsem opět něco přidávám! Prázdninová lenost mnou prostoupila takovym způsobem, že mám chuť si nafackovat. Víte, je spousta věcí o kterých bych Vám chtěla říct, jenom prostě nevim, jak začít. No, to je ale můj častej poblém. 
Začala bych jednoduchou rekapitulací minulího měsíce. V bodech...
  • Na začátku prázdnin u nás byla BB, spala u nás od 1. do 2. Bylo to uvolňující, prostě holčičí jízda. Zašli jsme na Eclipse a většinu času byli v bazénu. Správnej rozjezd prázdnin!
  • Pak přišlo na řadu Španělsko a to moc uvolňující nebylo. Ne že by se mi to nelíbilo, jenom bylo pár problémů s ubytováním. Ale počkejte, to není vůbec překvapují. Byli jsme tam týden, dvakrát jsme byli v Barceloně, jednou jsme si pronajali loď, pak jsme si zajeli někam na pláž a dva dny jsme prostě strávili v hotelu. Já bych to okomentoval jednoduše, prostě Španělsko.
  • Vrátili jsme se, čtyři dny pobyli doma a pak jsme odjeli do Rakouska k Achensse. To bylo krásný, miliju to tam. Krásnej hotel, krásný prostředí a spousta možností. Vyjeli jsme si na kolech, byli jsme na bruslích a taky jsme se učili windsurfing. Moc se mi to líbilo, ale je to těžké, udržet rovnováhu a ještě tu plachtu. No, klíčoví je, že jsem vyvázla živá! Vrátili jsme se devětadvacátýho a byli jsme tam třináct dní.
  • Momentálně je u nás Stone, je škoda, že u nás nebyla už od prvního, mohli jsme jít na Advík. Jo, jo závidim tomu, kdo tam byl. (to berte s rezervou) Ale byli jsme spolu nakupovt na Chodově a Paladiu, zašli jsme do Japa shopu. V kině jsme byli na Get Him to the Greek a Knight and Day a jinak trávíme dny v bazénu (samozřejmě pokud neprší). Prostě si ty prázdniny užíváme!
s prázdninovou náladou Vaše
Catrine
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama