Prosinec 2010

I'm dropping a bomb on you

12. prosince 2010 v 16:43 | Catrine |  Novinové útržky
avatar64
Po turnaji zpět doma, unavená, spokojená and realy, realy happy! Poprvé jsem zažila, jaké to je, být jenom fanouškem. Kvůli výronu jsem nehrála, ale potpořit holky jsem samozřejmě přijela a že to potřebovaly. Hrály hrozně, zmatek na hřišti, bez útoku, bez podání. Dobře, trošku přeháním, ale vděk za postup mají jiné týmy.
Chtěla bych tento blog udělat víc osobnější. Spousta lidí se snaží o přesný opak, ale jestli já mám blog, zajímá pramálo lidí. A z této menšiny neumí nikdo pořádně hledat na internetu. Asi by mi ale nijak nevadilo, kdyby se o tomto světě někdo dozvěděl. Jsem jaká jsem a to si říkám vždy, když mi někdo nadává do idiotů.

I like life
Catrine

P.S. Pamatujete, jak jsem mluvila o narozeninách a dárcích? Přidávám fotografie ;)


Jako první je svetřík od Guess, má zajímavý střih a je hodně pohodlný. Stal se mým nejoblíbenějším. :)
svetr

Cause everything is never as it seems

11. prosince 2010 v 21:59 | Catrine |  Novinové útržky
avatar63
Zdravím své věrné a stále žijící posluchače! Nepíšu, nepřispívám, blog je chudák zanedbán a i když o své absenci vím, již známá kamarádka Lenost mě ne a ne pustit. Na chvilku si možná dala pauzu, ale počítám, že se v blízké budoucnosti navrátí v plné síle. My dvě si hold důvěrně šeptáme.
Včera jsme byli se třídou v Národním muzeu. Ráda bych řekla, že mě to bavilo, ale nebavilo. Pokud se nejedná o umění či Egypt, Řecko nebo druhou světovou, div se neukoušu nudou. Po hodině bezvvýsledného hledání něčeho zajímavého, jsme se odebrali na židle, přesněji pět židlí. Na mou maličkost místo bohužel nezbylo, ale já jsem liška ryšavá (a ještě k tomu podšitá) a místo jsem si sehnala exkluzivní. Tak komu se povede sedět na červeném koberci? Nic Vám nechybí, necháte nohy odpočinout a užívíte si pohodovou chvíli. Pokud se neobjeví dáma, která Vás považuje za cizince a spustí na Vás něco vzdáleně podobné angličtině. Tedy, proč nehrát hru s ní? Mlčet, nechápavě koukat, popřípadě na ni spustit japonsky (těch pár frází, které se naučíte při sledování všeho možného) a máte jistý klid do odchodu. :D
Chcete slyšet tajemství? Blíží se Vánoce! Hodně ohrané táma zajisté, ovšem nálada, které mnou v tuto dobu každoročně prostupuje, je nepostradatelná při nakupování dárečků. A že to chce velký doping v tomhle šílenctví, jsem se přesvědčila dneska, kdy jsem se vydala na lov chybějících. Všude spousta lidí, kteří se tlačí u eskalátorů, kteří Vám cpou všeljaké letáky a kteří po Vás střílí hnusné pohledy, kdykoli se někudy snažíte prorvat. Ale přežila jsem, mám skoro všechno a sic mi nikdo nic neukradl, obsah peněženky se rapidně zmenšil. Ty peníze mi budou chybět, jako vždycky.

xoxo (gossip girl) Catrine
snow